h2

Špecializovaná produktová línia je zameraná výhradne na vydavateľov tlačiarenských produktov.

Poskytujeme pre nich komplexný print manažment s pridanou hodnotou ďalších doplnkových služieb. Zvlášť sa venujeme začínajúcim autorom a samovydavateľom.

Ku každému projektu pristupujeme individuálne, pričom dávame dôraz na osobný a ľudský prístup. Vybudovaná sieť našich dodávateľských partnerov s rôznymi technológiami nám zároveň umožňuje poskytovať efektívne služby aj pre mnohé vydavateľstvá na zahraničnom trhu.

Priebeh realizácie

TECHNICKÁ OPTIMALIZÁCIA PRODUKTU

V prvej fáze komunikácie sa zameriavame predovšetkým na pochopenie hlavného účelu produktu a cieľov vydavateľa. podľa nich potom inšpirujeme klientov s rôznymi variantmi riešení a navrhujeme finálnu optimalizáciu technickej špecifikácie pripravovaného produktu.

Odporúčame nielen vhodný formát a typ papiera, ale aj najvhodnejší typ knižnej väzby, povrchovej úpravy či iných špeciálnych technických doplnkov. Pracujeme štandardne s ukážkami konkrétnych vzoriek, na základe ktorých má klient možnosť predstaviť si svoj finálny produkt.

Našim zámerom je pomôcť produktu, aby bol nielen praktický a efektívne vyhotovený, ale aby dokázal zaujať aj svojho čitateľa/finálneho spotrebiteľa. Vzhľadom k tomu je tvorba grafiky jedna z hlavných našich doplnkových služieb. Pri ich poskytovaní spolupracujeme s viacerými grafikmi a dizajnérmi.

REALIZÁCIA

Odsúhlasením technickej špecifikácie zo strany klienta spúšťame u nás proces realizácie výroby príslušného produktu. Výber dodávateľa z našej siete je vždy prispôsobený prioritným potrebám produktu z pohľadu jeho náročnosti a účelu. Vyhodnocujeme predovšetkým optimálny pomer medzi kvalitou, termínom dodania a cenou.

Vysokú pozornosť venujeme samotnej príprave realizácie, presnosti zadania a dohľadu nad plnením termínových nastavení.

Spätná väzba od klienta je našim hlavným kritériom pre vyhodnotenie celej realizácie.

LOGISTIKA A DOPLNKOVÉ SLUŽBY 

Logistické služby sú dnes jednou z dôležitých súčastí celého procesu všetkých vydavateľských produktov. V spolupráci s našimi partnermi poskytujeme služby nielen v oblasti dopravy, ale v rámci Bratislavy aj skladovania a komplexného fullfilmentu. Dopravné služby zabezpečujeme do celého sveta.

Hlavní klienti

 • Autori

  Začínajúci autori, samovydavatelia, odborníci z rôznych oblastí - profesori, vedci, historici...
 • Vydavateľstvá

  Vydavateľstvá kníh, učebníc a iných neperiodických publikácií, vydavateľstvá novín, časopisov, diárov, kalendárov, spoločenských hier...
 • Firmy

  Spoločnosti vydávajúce vlastné firemné noviny, časopisy resp. odborné publikácie
 • Verejné organizácie

  Obce, mestá a iné štátne a verejné organizácie vydávajúce vlastné časopisy, noviny a rôzne publikácie

Produkty a služby

Hlavné produkty

Knihy, učebnice, bloky, diáre, kalendáre, časopisy, noviny, pohľadnice, karty, spoločenské hry...

Podporné produkty k titulom

Záložky, samolepky, letáky, plagáty, DVD, CD a iné promotion produkty...

Doplnkové služby

Poradenstvo, grafika, logistika - skladovanie, manipulačné práce, doprava a poradenstvo, siete našich partnerov (editorská činnosť, jazykové korektúry, marketing, distribúcia, financovanie projektov)

Referencie

Ak máte záujem o tento produkt,
a poznáte požadovanú špecifikáciu
vytvoriť dopyt
Ak hľadáte riešenie na mieru
a potrebujte poradiť
kontaktovať