Inšpiratívne business raňajky – jún 2018

Tak ako každý mesiac, ani mesiac jún sa nezaobišiel bez našich Inšpiratívnych business raňajok, ktoré organizujeme so zámerom pomôcť splniť sny našich klientov. Tentokrát plní očakávaní, sme stáli pred ešte väčšou výzvou, nakoľko v polovici júna sa Polygrafické centrum presťahovalo do novších a väčších priestorov. Pretože veľké nápady si pýtajú veľké priestory.

Hlavným hosťom júnových business raňajok boli manželia Daniela a Zdeno Rau. Porozprávali nám o svojich začiatkoch, prekážkach s ktorými sa pasovali a tiež o úspechu, ktorý sa im podarilo dosiahnuť vydaním ich kníh, pri realizácii ktorých sme im pomáhali. Sú to knihy Kronika života, Kváskovanie 1 a Kváskovanie 2, Zdravé desiate a v neposlednom rade ich nová kniha Big Vision book.

Ako tomu býva zvykom, tak sa u nás v Polygrafickom centre stretli skvelí ľudia s kopou výborných nápadov a projektov. Opäť sa debatovalo v príjemnej raňajkovej atmosfére až do neskorého obeda. Už po niekoľkí krát sa nám potvrdilo a sme tomu radi, že je ešte stále veľa, a nielen mladých ľudí, ktorí majú odvahu a plnia si svoj sen – vydať vlastnú knihu alebo zrealizovať iný polygrafický projekt.

Už teraz sa tešíme na všetky projekty, ktoré sme počas raňajok spolu rozdebatovali. A pretože našim prioritným zámerom je vždy pomôcť klientovi, veríme, že tieto projekty privedieme spolu do šťastného konca. Aj keď realizácia a dodávka produktu nie je pre nás ukončením celého procesu. Dôležitá je pre nás spätná väzba od klienta, ktorú následne vyhodnotíme a využijeme poznatky pre ďalšiu spoluprácu.

V blízkej dobe plánujeme zorganizovať ďalšie Inšpiratívne business raňajky. Ak plánujete svoje predstavy, slová, kresby alebo čokoľvek iné zhmotniť do brožúry, katalógu, časopisu, knihy alebo povedzme aj spoločenskej hry, sledujte náš blog alebo sociálne siete Facebook, LinkedIn a Instagram, aby vám neušiel ich presný dátum.

Ak sa už ale neviete dočkať a svoj sen si chcete splniť hneď, radi vás privítame v našich nových priestoroch v budove OFFICE 142 na Vajnorskej 142.

Tešíme sa vás 🙂

Máte záujem o riešenie na mieru?