Správny vizuál vytvorí túžbu ochutnať…

Rozvoj hotelových, gastronomických a cateringových služieb priniesol so sebou zvýšené nároky na kvalitu a dizajn materiálov používaných na prezentáciu ich ponuky. Polygrafické centrum s.r.o. Vám prináša komplexnú škálu produktov súvisiacich s prevádzkou Vášho zariadenia – riešených na mieru.

Tí, ktorí sú ešte len na začiatku svojho podnikania, ale aj tí, ktorí sú už na trhu viac rokov, by mali obzvlášť venovať dostatok pozornosti budovaniu vizuálneho štýlu spoločnosti, ktorý pomáha budovať silnú značku. Súčasťou jednotného vizuálu spoločnosti sú jednotné firemné tlačoviny – vizitky, hlavičkové papiere, poštové obálky, letáky či katalógy. Firemným tlačovinám sme sa už venovali na našom blogu: https://www.polygrafcentrum.sk/blog/nastartujte-svoj-biznis-jednotnymi-firemnymi-tlacovinami/

V reštauráciách a hoteloch je  základom úspechu kvalitne zostavený jedálny a nápojový lístok. Ak k tomu pridáte obal na menu s pútavým dizajnom, majú zákazníci počas svojej návštevy väčšiu tendenciu otvoriť ho. Klientom preto ponúkame obaly na menu vytvorené na mieru podľa ich konkrétneho zadania. Menu obaly vieme vyrobiť papierové, plastové, prípadne tohtoročný hit – drevené. S potlačou loga, textu či iného motívu. Bežný jedálny lístok tak môžete premeniť na netypickú verziu prezentácie vašej ponuky.

Zaujímavým nosičom reklamy sú vákuovo tvarované produktové alebo reklamné postre z plastu, ktoré majú viacnásobné využitie v interiéri či exteriéri. Taktiež v hoteloch sú neodmysliteľnou súčasťou servisu visačky na dvere (na kľučky). Okrem papiera sa dajú vyrobiť v rôznych veľkostiach a výsekoch taktiež z plastu, čím sa dosiahne ich dlhšia životnosť.

Úspech každej akcie nezáleží iba od jedla, ale aj od drobností, ktoré spríjemňujú celý gastronomický zážitok. Ak Vám záleží na tom, aby jedlo na stoloch vyniklo, nezabúdajte na kvalitné plastové prestieranie, ktoré má okrem estetickej funkcie aj tú ochrannú. Okrúhle, oválne, hranaté, či úplne jednoduché prestieranie Vám zrealizujeme v rôznych dizajnoch a farebných odtieňoch.

Nezabudnuteľný dojem u klienta môžete zanechať správnym výberom servítok a rozetiek, ktoré okrem užitočnosti zohrávajú aj dekoračnú úlohu. Klasickými bielymi servítkami, alebo rozetkami nikdy nič nepokazíte, no ak budú potlačené zaujímavým motívom prípadne logom spoločnosti, získajú tak pridanú hodnotu. Samozrejme Polygrafické centrum s.r.o. Vám vie ponúknuť široké spektrum prevedenia servítok a rozetiek od okrúhlych, štvorcových, jednovrstvových alebo viacvrstvových.

Praktickými doplnkami pri stolovaní sú obľúbené podpivníky, ktoré môžete využiť pri rôznych príležitostiach. Sú veľmi vhodné na reklamné účely, nakoľko sa dajú potlačiť jednostranne alebo obojstranne logom, prípadne celoplošne motívom. Vybrať si môžete tradičné okrúhle alebo štvorcové, ale aj atypické s rôznym výsekom. Jednoducho také, aké si prajete.

Polygrafické centrum, s.r.o. neustále pracuje na tom, aby sme Vám v maximálnej miere uľahčili podnikanie a boli Vašimi dobrými a spoľahlivými partnermi v súčasnosti, ale aj v budúcnosti.

Máte záujem o riešenie na mieru?